TELESPOKPOWE ŁADOWACZE CZOŁOWE

LT 1,8

Ładowacz czołowy jest urządzeniem dobrze znanym każdemu rolnikowi. Ładowacz czołowy serii LT 1,8 jest jednym z „najzgrabniejszych” ładowaczy dostępnych na rynkach, a jednocześnie o możliwościach wyższych niż największe konstrukcje. Ładowacz LT 1,8 posiada udźwig do 1800 kg a jego waga to zaledwie 580 kg co czyni go jednym z najlżejszych ładowaczy w naszej ofercie.

LT 2,1

Ładowacz czołowy LT 2,1 pomimo niewielkiej konstrukcji umożliwia on pracę z towarami do 2100 kg co sprawia, że może on rywalizować z dużo większymi i droższymi maszynami konkurencji. Większą użyteczność poprze możliwość prac i manewrowania w ciasnych i niższych pomieszczeniach.

LT 2,75

Ładowacz czołowy serii LT 2,75 jest jednym z największych dostępnych w naszej ofercie co pozwala mu na udźwig do 2750 kg a jego waga to 1100 kg. Wysoki udźwig nie wiąże się jednak z wysoką ceną o czym mogą przekonać się Państwo pisząc do nas korzystając z formularza zamieszczonego poniżej.

Ładowacz

Seria ładowaczy teleskopowych to nowoczesny rozwiązanie pozwalające wykorzystać ciągnik jako uniwersalne narzędzie do transportu i załadunku – również komfortowo i z dokładnością do pracy na wysokości, znanej dotychczas z typowych ładowarek czołowych. W zależności od zastosowanego osprzętu można ładować materiały sypkie, zboża, rośliny okopowe, bele i snopki, nawozy, ziemię, gruz, materiały na paletach i w big-bagach. Precyzja pracy, dokładny wysuw pozwala na bezpieczny załadunek i transport bez zagrożenia uszkodzenia urządzeń i maszyn w otoczeniu ładowacza.

logo_emplex