ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN

Jeśli szukasz sprawdzonych i pewnych rozwiązań, które zabezpieczą Twoją uprawę przed ryzkiem uszkodzeń lub spadku plonu, dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz środki ochrony roślin, które zabezpieczą przyszłe zbiory już od momentu wysiewu ziarna, a nasi doradcy pomogą w doborze produktów i dawkowania w zależności od aktualnego stanu uprawy.

W naszym asortymencie znajdziesz:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

NAWOZY

Prawidłowy wzrost i rozwój Twoich upraw oraz wysokość i jakość plonowania są wysoce uzależnione od nawożenia. Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby pokarmowe upraw, przygotowaliśmy szeroką ofertę nawozów uznanych polskich i zagranicznych producentów, obejmującą nawozy:

Racjonalizacja nawożenia nie jest możliwa bez odniesienia się do zasobności gleby. W celu optymalizacji nawożenia i jego kosztów oferujemy usługę analizy gleby. Wyniki przekażemy Ci już po kilku dniach wraz z zaleceniami nawozowymi.

PASZE I KONCENTRATY

Współpracujemy z czołowymi producentami takimi jak Josera, PIAST, Trouw Nutrition oferując najlepszej jakości pasze dla zaspokojenia wymagań żywieniowych: bydła, drobiu, trzody chlewnej, królików.

W naszej ofercie znajdziesz 

MATERIAŁY SIEWNY KWALIFIKOWANY

Potraktuj ten zakup jako inwestycję, która przyniesie wymierne korzyści i zysk. Kwalifikowany materiał siewny daje Ci gwarancję jakości i tożsamości odmianowej oraz premię w postaci możliwości obniżenia normy wysiewu na hektar, wyrównania i zdrowotności łanu oraz istotną zwyżkę w plonie w porównaniu do wysiewu własnego materiału siewnego. 

ŚRODKI TECHNICZNE

Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz, oszczędzając swój czas, a czas to pieniądz.

 

Kompleksowa obsługa rolnictwa nie jest możliwa bez oferty środków technicznych takich jak:

logo_emplex